Witalis napisał(a):

Czy masz takie zestawienie, porównujące Wisłę z pozostałymi drużynami? Mogą być zagregowane dane za sezon, mogą być za każdy mecz.
Wyjaśnij, proszę, które statystyki i podaj źródło, na którym opierasz swoje stanowisko.
|
Ty to piszesz na poważnie?
To chyba nie łapiesz o czym rozmawiamy. Jakie porównywanie Wisły z innymi drużynami? Tu chodzi o porównanie poszczególnych zawodników w Wiśle. G... mnie obchodzą inne drużyny.
Celem jest wykopanie ze składu bumelantów i pozorantów, żeby nie marnowali wysiłku zaangażowanej w grę reszty zespołu. Łapiesz? Czy dalej będziesz udawał... i pitolił coś o innych zespołach
Aaaa, moje stanowisko opieram na zrozumieniu, że piłka nożna to sport zespołowy i wystarczy że jeden element niedomaga żeby całość niedomagała. Dlatego trzeba takie elementy rozpoznawać i eliminować z zespołu. Jeszcze czegoś nie rozumiesz?