Witalis napisał(a):

|
Ale skąd wiesz, że oni "nie starają się"?
|
A ten dalej nie ogarnia, że sami to powiedzieli, po Głogowie i Rzeszowie

: "nie podjęliśmy rękawicy", "nie podjęliśmy walki", "nie wkładaliśmy nogi na 100%", "nie szliśmy do każdej piłki", "nie skakaliśmy do główek" itd.
Dla niego oznacza to, że starali się to robić, ale nie mogli, albo w ogóle to nieprawda, co oglądaliśmy na przykład w Głogowie, bo było inaczej.
Chcieli, starali się, ale czarodziej z Krainy Oz rzucił na nich czar sprawiający, że nie mogli wkładać nogi i skakać do główek.
Kto lub co zabraniało wtedy i w innych meczach jakiemukolwiek wiślakowi podjęcie walki i robienie powyższych rzeczy? Dlaczego część hiszpańskich zawodników jakoś zawsze mogła to robić, a część polskich nie?