Jaroo1 napisał(a):

|
Drozd to taki sam typ myśliciela i mądrali jak Zaskroniec. Tu coś sobie pomyśli, tu coś sobie wymyśli, tu powie że tak jest i już recepta na wszelkie problemy świata gotowa. Przecież wystarczyło na konferencji powiedzieć że teraz to skupiamy się na każdym meczu i już życie jest takie jakieś fajniejsze, już klub się robi profesjonalny heheh aby jak najdalej tacy ludzie od Wisły
|
On regularnie, przekazuje i tłumaczy nam najnowsze złote myśli padalca. Może to zresztą same padalec pisze swoje bzdury pod tym nickiem.
W tym miejscu gdzie Ty masz opisany Twój hmm zakład(?) z drozdem on powinien mieć napisane user sponsorowany i wtedy byłoby jasno i uczciwie.