Jaroo1 napisał(a):

|
Drozd to taki sam typ myśliciela i mądrali jak Zaskroniec. Tu coś sobie pomyśli, tu coś sobie wymyśli, tu powie że tak jest i już recepta na wszelkie problemy świata gotowa. Przecież wystarczyło na konferencji powiedzieć że teraz to skupiamy się na każdym meczu i już życie jest takie jakieś fajniejsze, już klub się robi profesjonalny heheh aby jak najdalej tacy ludzie od Wisły
|
Najpierw można sobie pomyśleć, mądrze albo głupio ma to niewielki wpływ na rzeczywistość. Potem coś powiedzieć, mądrze albo głupio i to już ma jakiś większy wpływ. Na koniec można coś zrobić mądrze albo głupio i dopiero to przynosi namacalne efekty.
Wypowiedź Królewskiego o zmianie filozofii oceniania funkcjonowania drużyny to dobra wypowiedź i już może wpłynąć na postawę poszczególnych zawodników, ale dopiero realne działanie czyli inne traktowanie tych co robią 10 sprintów i tych co robią 3, zrobi różnicę.
Natomiast tłumaczenie takich spraw etatowemu hejterkowi to klasyczny groch o ścianę. Wiedz, że mam tego świadomość
