|
Obawiam się, że ten ostatni mecz świadczy absolutnie o niczym, a gdyby hasło "jeden mecz-jeden projekt" rozumieć po Twojemu, to co dwa tygodnie mielibyśmy nowego trenera. Wyżej pisałem, co myślę o Królewskim, więc nie będę się powtarzał.
Niemniej wydaje się, że jesteśmy na razie na Królewskiego skazani, więc dobrze by było gdybyś miał rację.
|