Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29002
Stary 13.07.2024, 23:02
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jedna decyzja krolewskiego i w klubie nie ma wszystkich, ktorzy tworza patologiczne, toksyczne srodowisko pracy dla wszystkich.

jego klub, jego decyzje. Nie robi nic. Wiec akceptuje.
To jak z malzenstwem, w ktorym jedno z partnerow zdradza oporowo, a drugie o tym wie, ale nic z tym nie robi. Pretensje tylko do siebie moze miec, bo wszystko w rekach tej osoby.

Tu jest dokladnie to samo.
Wiesz, że poprzedni prezes podpisał umowę na catering z częstochowską firmą do 2027? Na 5 lat... Nie wiadomo jak jest w innych sprawach. Moment kiedy Królewski przejął władzę to moment kiedy skończyła się kasa, zostały tylko zobowiązania. Takie jak kontrakt Fazlagica. Trudno czyścić z pustą sakwą. Zwłaszcza kiedy stary układ cały czas podgryza. Miał być dramat po odejściu Orlenu, okazuje się, że nie jest najgorzej. Kazek Moskal to bardzo dobry ruch. On dobrze zna realia i jak dostanie czas to wyczyści, a trudniej wieszać na nim psy tak jak wieszano na Rude od pierwszych minut po jego zatrudnieniu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując