|
Przyczynę nędzy która u nas panuje, obrazuje postawa w pierwszym meczu. Nowi, którzy jeszcze nie nasiąknęli klimatem walczą biegają, starają się. Nasi starzy typu Młyński, czy nowi typu Dziedzic potrafią wejść na boisko i symulować grę. A niech ktoś nazwie ich postawę po imieniu to już skandal.
|