Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28994
Stary 13.07.2024, 14:11
Przyczynę nędzy która u nas panuje, obrazuje postawa w pierwszym meczu. Nowi, którzy jeszcze nie nasiąknęli klimatem walczą biegają, starają się. Nasi starzy typu Młyński, czy nowi typu Dziedzic potrafią wejść na boisko i symulować grę. A niech ktoś nazwie ich postawę po imieniu to już skandal.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując