|
Patrząc na wyniki tej rundy to chyba mieliśmy trochę szczęścia w losowaniu.
Taki Corvinul Hunedoara z Rumunii (drużyna II ligowa) który mogliśmy wylosować, pokonał wicemistrza Węgier - na wyjeździe - 4-0.
A wicemistrz Węgier to chyba jednak poziom, albo dwa wyżej niż wicemistrz Kosowa?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|