Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16088
Stary 12.07.2024, 09:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Alex Mula wolnym zawodnikiem. Co ciekawe rozegrał całą rundę bez kontuzji w 3.lidze hiszpańskiej. Jakbym był Basha to bralbym za telefon.
Całe szczęście już w Ponferradinie. Temat nieaktualny.
Co oczywiście nie oznacza, że nie potrzebujemy wzmocnień na skrzydłach.
Odpowiedz cytując