Karherop napisał(a):

|
Alex Mula wolnym zawodnikiem. Co ciekawe rozegrał całą rundę bez kontuzji w 3.lidze hiszpańskiej. Jakbym był Basha to bralbym za telefon.
|
Całe szczęście już w Ponferradinie. Temat nieaktualny.
Co oczywiście nie oznacza, że nie potrzebujemy wzmocnień na skrzydłach.