Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16086
Stary 12.07.2024, 09:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jakbym byl Mula to bym nie byl zainteresowany.
Nie byłbby zainteresowany bo Wisła nie przedłużyła z nim kontraktu czy bo gra w 1 lidze?

Bo patrząc na jego CV to od 3 lat poza Wisła to notował jeśli nie przeciętne, bo słabe okresy. Teraz był chociaż w rytmie meczowym, ale tylko tyle. To raczej Wisła z niego zrezygnowała niż on z Wisły.

Tak czy siak przy tej mizerii jaką mamy na ławce to ja bym go bral w ciemno.
Odpowiedz cytując