skarabeus napisał(a):

|
Jakbym byl Mula to bym nie byl zainteresowany.
|
Nie byłbby zainteresowany bo Wisła nie przedłużyła z nim kontraktu czy bo gra w 1 lidze?
Bo patrząc na jego CV to od 3 lat poza Wisła to notował jeśli nie przeciętne, bo słabe okresy. Teraz był chociaż w rytmie meczowym, ale tylko tyle. To raczej Wisła z niego zrezygnowała niż on z Wisły.
Tak czy siak przy tej mizerii jaką mamy na ławce to ja bym go bral w ciemno.