Ogryzek napisał(a):

Czyli co? Większe kokosy zbija w III lidze hiszpańskiej? Jakieś lepsze opcje ma ze tak piszesz?
Bo to czy dla nas branie go ma sens to inna historia (ja go dobrze wspominam) ale tutaj to kwestia nowego sztabu i Bashy.
|
Kwestia pieniędzy i zdrowia Muli.
Bo czysto sportowo to żaden nasz obecny skrzydłowy obok niego nawet nie stał.
A Mula pewnie by się nie obraził na podobny kontrakt jak za pierwszym razem, tyle że my już tyle nie mamy.