skarabeus napisał(a):

|
Jakbym byl Mula to bym nie byl zainteresowany.
|
Czyli co? Większe kokosy zbija w III lidze hiszpańskiej? Jakieś lepsze opcje ma ze tak piszesz?
Bo to czy dla nas branie go ma sens to inna historia (ja go dobrze wspominam) ale tutaj to kwestia nowego sztabu i Bashy.