Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 11.07.2024, 16:20
Arked napisał(a):Wyświetl post
Szanowni państwo to jest piłka nożna na pewnym określonym poziomie. Głównym parametrem jakiego będziemy potrzebować jest oczywiście fart, czego sobie, wam i naszej drużynie dzisiaj życzę. Oraz tego żebyśmy temu szczęściu trochę pomogli. Rywal oczywiście jest w zasięgu.

Co do tego czy awans jest dla nas korzystny w kontekście walki ligowej to może lepiej to przemilczeć.
Oczywiście że awans byłby korzystny bo to kolejne 175 tys euro premii od uefa i jakby nie było klęski w pierwszym meczu kolejnej rundy to na rewanż w Krakowie znowu przyszłoby 20 tys ludzi czyli mógłby być przychód bańka za mecz plus prawa telewizyjne. A te pieniądze można byłoby wydać np. na roczne kontrakty dla dwóch niezłych grajków.
Przy czym zupełnie nie wiem jaki jest nasz obecny niewielki potencjał w porównaniu z potencjałem przeciwnika więc zakładam, że wszystko się może zdarzyć.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 11.07.2024 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując