|
Umówmy się, piszecie, że równie dobrze wynik może być 2:0, jak i 0:2, bo nie wiecie, jak słaba jest obecnie Wisła oraz nie wiecie jak ogórkowa jest ta druga drużyna, której nazwy nawet nie znam. EDIT: KF Llapi, sprawdziłem.
Mecz obejrzę jednym okiem, bo lubię Moskala, może polubię któregoś z nowych graczy. W innym wypadku nawet bym tego nie włączył, chociaż gra Wisła.
Mam nadzieję, że zamiast taktycznych szachów na miarę możliwości obu ekip zobaczymy futbol na tak.
|