Karherop napisał(a):

To są tego typu spotkania, że można dostać 0-2 lub wygrać 3-0.
Nie dość że ciężko skonfrontować poziomy zawodników z racji różnych lig, różnych poziomów, to jeszcze etap przygotowań mamy taki a nie inny.
Widać że w Llapi dość buńczucznie zapowiadają walkę o grupę i ogólnie duża agresywność. Jakoś nie mam przekonania czy im jednak nie zmiękną nogi gdy zobacza atmosferę spotkania.
Tak jak odpadnięcie z Llapi będzie dużym ciosem (mimo wszystko), tak ewentualnie szansa na jeszcze dwa dwumecze fajnym bonusem. W 3 r. el.LKE wciąż można wylosować rywala dosc egzotycznego w którym wynik nie byłby z góry przesądzony (jak choćby z Rapidem - tu czeka nas srogi oklep).
|
Spotkają się dwie ogórkowe drużyny i wynik może być różny. Jednak nazwiska takie jak Mikulec, Uryga, Sapała, Młyński czy Sukiennicki raczej nie dają podstaw do hurraoptymizmu nawet w pucharze Polski z rywalami z niższych lig...
Oby nasi się dobrze pokazali, ale z tym byciem faworytem to bym jednak mocno zluzował.