|
Nie zrobiliśmy zimą odpowiednich transferów pod awans teraz kadrą jest jeszcze słabsza niż była a pudrowanie kadry zawodnikami z niższych lig skończy się jak można byłoby się spodziewać czyli totalną klapą. W kadrze powinno być 4 napastników a jest 1, nie mówiąc o innych pozycjach.
|