Karherop napisał(a):

Przede wszystkim to po tym co zastano tutaj w grudniu 2022 po Nowaku/Brzeczku to trzeba było się chwycić czegoś niestandardowego żeby w ogóle dać sobie szansę na walkę o awans. Poniekad to się udało bo polegliśmy na finiszu.
Czy zatrudnienie Kiko było złym pomysłem? Nie. Czy jego przedłużenie - tu była zgodność ze też nie. Czy dalej to miało sens? Wątpliwe. Więc odszedł.
To z założenia miało być krótkoterminowe i takie było. I tak jak w większości różnych pomysłów.
Nikt w ŁKSie nie powie że zatrudnienie Moskala przed sezonem 22/23 było złym pomysłem, nawet jeśli po po 16 miesiącach wyleciał na bruk. Życzę mu żeby scenariusz był u nas podobny.
|
Czyli ze Moskal out po 16 miesiacach

, swietne życzenia xD