Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95013
Stary 11.07.2024, 14:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim to po tym co zastano tutaj w grudniu 2022 po Nowaku/Brzeczku to trzeba było się chwycić czegoś niestandardowego żeby w ogóle dać sobie szansę na walkę o awans. Poniekad to się udało bo polegliśmy na finiszu.

Czy zatrudnienie Kiko było złym pomysłem? Nie. Czy jego przedłużenie - tu była zgodność ze też nie. Czy dalej to miało sens? Wątpliwe. Więc odszedł.

To z założenia miało być krótkoterminowe i takie było. I tak jak w większości różnych pomysłów.

Nikt w ŁKSie nie powie że zatrudnienie Moskala przed sezonem 22/23 było złym pomysłem, nawet jeśli po po 16 miesiącach wyleciał na bruk. Życzę mu żeby scenariusz był u nas podobny.
Czyli ze Moskal out po 16 miesiacach , swietne życzenia xD
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując