Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

zwróćcie uwagę że w momencie zatrudniania Kiko wszyscy przyklaskiwali tej decyzji, jako w końcu pójsciem po rozum do głowy Jarosława, coś jak teraz z Moskalem
moim zdaniem obie te decyzje były pod publiczkę i ciekawe jak sie skończy przygoda trenerska Kazka...
|
Przede wszystkim to po tym co zastano tutaj w grudniu 2022 po Nowaku/Brzeczku to trzeba było się chwycić czegoś niestandardowego żeby w ogóle dać sobie szansę na walkę o awans. Poniekad to się udało bo polegliśmy na finiszu.
Czy zatrudnienie Kiko było złym pomysłem? Nie. Czy jego przedłużenie - tu była zgodność ze też nie. Czy dalej to miało sens? Wątpliwe. Więc odszedł.
To z założenia miało być krótkoterminowe i takie było. I tak jak w większości różnych pomysłów.
Nikt w ŁKSie nie powie że zatrudnienie Moskala przed sezonem 22/23 było złym pomysłem, nawet jeśli po po 16 miesiącach wyleciał na bruk. Życzę mu żeby scenariusz był u nas podobny.