Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95012
Stary 11.07.2024, 12:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
zwróćcie uwagę że w momencie zatrudniania Kiko wszyscy przyklaskiwali tej decyzji, jako w końcu pójsciem po rozum do głowy Jarosława, coś jak teraz z Moskalem

moim zdaniem obie te decyzje były pod publiczkę i ciekawe jak sie skończy przygoda trenerska Kazka...
Przede wszystkim to po tym co zastano tutaj w grudniu 2022 po Nowaku/Brzeczku to trzeba było się chwycić czegoś niestandardowego żeby w ogóle dać sobie szansę na walkę o awans. Poniekad to się udało bo polegliśmy na finiszu.

Czy zatrudnienie Kiko było złym pomysłem? Nie. Czy jego przedłużenie - tu była zgodność ze też nie. Czy dalej to miało sens? Wątpliwe. Więc odszedł.

To z założenia miało być krótkoterminowe i takie było. I tak jak w większości różnych pomysłów.

Nikt w ŁKSie nie powie że zatrudnienie Moskala przed sezonem 22/23 było złym pomysłem, nawet jeśli po po 16 miesiącach wyleciał na bruk. Życzę mu żeby scenariusz był u nas podobny.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.07.2024 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując