|
jest wywiad z Ramirezem na meczykach
nawet chciałem go przeczytać
ale po tym,
Dlaczego Wisła ściągnęła Alvaro Ratona, który prezentował się fatalnie? Jakie atuty widział pan u tego piłkarza, sprowadzając go do Wisły?
Alvaro to dobry piłkarz, ale podejmował ryzyko i popełniał błędy
podziękowałem
pan, który robił ten wywiad, bo trudno nazwać go dziennikarzem, zamiast docisnąć Ramireza, pytaniem dodatkowym o tą "jakość" piłkarską Ratona,
gładko przechodzi do kolejnego pytania
generalnie pan Ramirez pdoli
i to od rzeczy
ale cóż... taki mamy klimat
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|