BCGorlice napisał(a):

Nie wiem czy masz świadomość, że obrażasz mnóstwo ludzi. Nerdem to mogę być ja i moi koledzy - absolwenci informatyki AGH. Może pochodzimy z różnych wiosek i miasteczek ale byliśmy tam najlepsi z najlepszych. Może jesteśmy .......nięci, może przeliczamy wszystko na liczby, może. Ale skończyliśmy jeden z kilku najbardziej prestiżowych kierunków w tym kraju i nikt nie może nam odebrać poczucia, że należymy do intelektualnej elity.
Porównywanie z nami mitomana który skończył „studia inżynierskie na Wyższej Szkole Zarządzania i Biznesu” czyli coś na poziomie średniego technikum informatycznego jest obraźliwe. Nie rób tego.
|
Ale to bardziej chyba chodzi o ludzi którzy swoje życie i decyzje całkowicie powierzyli liczbom,komputerem i algorytmom bezrefleksyjnie eliminując czynnik ludzki i zdrowy rozsądek.