Drozd napisał(a):

Takie, że wreszcie zaczyna rozumieć co jest kluczem do sukcesu. Czyli stworzenie warunków do rozwoju dla piłkarzy którzy już są, a nie liczenie na papierowe wzmocnienia, które najczęściej okazują się tylko ciężarem dla budżetu. To już dużo, ale samo gadanie nie wystarczy, to że zostawił Łasickiego i Brodę trochę przeczy temu co deklaruje.
Potrzebny jest porządny trener, a za takiego uważam Moskala i wymagania na odpowiednim poziomie. Możemy sobie pozwolić na stratę punktów w wyniku błędu młodego, ale nie możemy sobie pozwolić na olewanie meczów przez młodych, czy grę na alibi.
I uwaga...
Jeżeli będzie zapieprzanie to będzie rozwój i wyniki. Z tego zapieprzania rozliczenia muszą być po każdym meczu to też krok w dobrą stronę
|
rewelacja, po 6 latach , lepiej późno niż wcale
to czekamy aż zrozumie do końca i będziemy uratowani
