|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18666889
B. Karcz napisał(a):
|
Wisła chce, żeby Wiktor Biedrzycki trafił do niej jak najszybciej i mógł być do dyspozycji jeszcze w europejskich pucharach. Na I rundę eliminacji Ligi Europy już oczywiście nie zdąży, ale jeśli szybko uda się ten transfer sfinalizować, to na kolejne mecze już tak. Wszystko teraz zależy od Bruk-Betu Termaliki czy ofertę Wisły przyjmie czy nie. Zawodnik jest natomiast ponoć mocno nastawiony na ten transfer.
|
|
|