|
Nie wiem czy będzie trudno, imo mając taką bazę kibiców, niezłych sponsorów, można tu zrobić całkiem porządny klub, który nie będzie od 5 lat staczał się sportowo w dół. Bez sukcesu jest świetna frekwencja i zainteresowanie to co dopiero jakby ktoś to ogarnął. Miałby topowy klub w Polsce pod względem bazy kibicowskiej, popularności itp. Tylko trzeba mieć odrobinę znajomości piłki, wyczucia jej, trochę więcej kasy niż ta bida, która jest, a nie być zupełnie odklejonym i działać w myśl zasad biznesowych, które nie mają żadnego przełożenia na piłkę. Wiecznego rozwoju, pozwalania na bylejakość, dyletanctwo, wymyślania koła na nowo i pouczania wszystkich w środowisku.
Co robią inne kluby? Jak coś nie działa to zmieniają. U nas ludzie dostają czas na poprawę, a klub w tym czasie notuje dalszy zjazd w dół. A powodów do takich decyzji w Wiśle jest wiele na różnych stanowiskach.
Ostatnio edytowane przez wierność83 : 10.07.2024 o godz. 16:25.
|