Witalis napisał(a):

Celowałem nie w prowokację, a ucięcie dyskusji.
Która przecież nie ma sensu.
Przykładowo: wziął wywiad z Urygą, bodaj po Resovii, gdzie Uryga powiedział, że powinni byli bardziej się starać, i ukuł na tej podstawie tezę, że Polacy się nie starali, a Hiszpanie starali, a następnie sypie tą mądrością w oczy w każdym poście. Oczywiście wypowiedź Urygi to była forma kurtuazji. Nie wynikało z niej zresztą, że nie starali się tylko Polacy, a do tego dotyczyła tylko jednego meczu, a nie sezonu. Myślisz, że on tego nie wie? Wie. Trolluje tu, bo sprawia mu przyjemność rzucanie takich sofizmatów i obserwowanie, jak Jaroo się gotuje i rzuca w niego obelgami.
|
Wolałbym tu (i zapewne nie jestem w tym jedyny) przeczytać, co np. myślisz o potencjalnym transferze Zwolińskiego, a nie kolejne dwie strony wątku obrzucania się gównem, jak napalone orangutany w zoo.