Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 10.07.2024, 13:33
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że "Fundusz" nigdy nie miał żadnej kasy i to co wydał, pochodziło z pożyczki od Mandziary, która zresztą została wydania niezgodnie z przeznaczeniem:
Wypisujesz brednie. Gdyby nie to, że było to na tym forum kilkukrotnie prostowane to bym pomyślał, że to naiwność. Ale prostowane było więc wygląda, że to działanie celowe. Płacą Ci czy tak po prostu lubisz powalczyć za szefa?

Mandziara nigdy nikomu złotówki nie pożyczył. Kasa na tą „pożyczkę” pochodziła od Ufera i była sposobem zwrotu środków wpłaconych przez niego za akcje. Klub był bankrutem (w znacznie gorszym stanie niż Wisła) i został oddany za darmo. Jednocześnie ustalono relatywnie wysoką oficjalną cenę sprzedaży, żeby zablokować mniejszościowym możliwość skorzystania z prawa pierwokupu. Potem te środki musiały jakoś wrócić stąd pożyczka.

Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nienawiść do "Zaskrońca" potrafi jak widać zaćmić wzrok.
Tak oczywiście. Dobrze, że Ty nie jesteś zaćmiony brawoszefie.

PS. Dla mających krótką pamięć Jarosław przystawił pieczątkę wiarygodności po „audycie renomowanej firmy”. Potem coś opowiadał o różnicy w wizji a potem podpiął się pod artykuł Jadczaka puszczając przecieki o złym pochodzeniu kapitału. Ale nigdy i nigdzie nie odciął się od swoich dyrdymał o pewności aspektu finansowego.
Odpowiedz cytując