Książę Palownik napisał(a):

rozwój sytuacji będzie ciekawy - to jest pewne.
Obstawiam ryzyko bankructwa Lechii przed końcem roku
|
Ryzyko to można mieć i 10 lat. Jakbyś obstawił że zbankrutuja w tym roku to można się założyć. Tu będzie przeciaganie od transzy do transzy (z praw medialnych) a zimą będzie duże ciśnienie by sprzedać paru gości za dobrą kasę (a akurat takich mają na pęczki, których mogą pogonić). Teraz tego nie zrobią bo cena za nich byłaby zbyt niska.