Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4611
Stary 09.07.2024, 22:17
azor napisał(a):Wyświetl post
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...nie-zrezygnuje

Matko Bosko....czy ten człowiek jest w stanie się opamiętać? Wciąż to samo, bardzo ładny kołowrotek na pytanie o ejaj i chyba nowy motyw przewodni: wbijanie szpileczek Lechii - zasadnych czy nie, nie o to chodzi, tylko po co?
I to są wnioski po przeczytaniu tego wywiadu?

Matko Boska...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując