Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 09.07.2024, 20:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ze o tym przypomniałeś. Bo znowu Markus wyskoczyłby że tylko dzięki Kiko mamy/mieliśmy Hiszpanów...


Nigdy nie pisałem czegoś takiego, że tylko dzięki Kiko trafiali do Polski wartościowi Hiszpanie, którzy w przytłaczającej większości sprawdzali się w naszym kraju, co Was wszystkich tak strasznie boli.

Najlepiej udowadnia to ta lista zawodników, która tak bardzo zawsze denerwuje hejterka Jaroo, bo niszczy Wam całą narrację:

Carlitos, Imaz, Lionch, Igor Angulo, Joel Valencia, Gerard Badía, Airam Cabrera, Davo, José Kanté, Erik Expósito, Jorge Félix, Jesús Jiménez, Javi Hernández, Iván Márquez, Israel Puerto, Nahuel Leiva, Pirulo, Dani Quintana, Dani Ramírez, Jordi Sánchez, Dani Suárez, Ivi Lopez

W tym temacie jak widzę ten pistolecik wyliczył sobie, że sprawdziło się tylko około 33% Hiszpanów w naszym kraju.

Nawet gdyby zawęzić to tylko do Wisły, to też jest piramidalna bzdura, pomijająca takie nazwiska jak Carlitos, Lionch, Imaz, Ivan Gonzalez, Fran Velez, Mula, Villar, Fernandez.

Hejterek znów wypisując swoje brednie wyszedł na idiotę. To się robi już nudne.
Ostatnio edytowane przez Markus : 09.07.2024 o godz. 20:30.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując