Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94978
Stary 09.07.2024, 20:06
Markus napisał(a):Wyświetl post
Sprawdź sobie w słowniku, jeśliś ciekaw. Mnie to nie interesuje.

Zaczepka na poziomie chłopca pyskującego na trzepaku.

Dopóki jakikolwiek hiszpański zawodnik czy w ogóle jakikolwiek inny zawodnik skądkolwiek będzie w stanie dać Wiśle więcej niż dawał i daje taki Sapała, Uryga, Szot, Łasicki, Młyński, Krzyżanowski itd.,a także zachowywać się bardziej profesjonalnie nie odpuszczając sobie meczów, dopóty ze sportowego punktu widzenia będzie sens i bardziej opłacalne ich sprowadzanie.



Dzięki za potwierdzenie że w sezonie 1986/87 nie zdobyliśmy Pucharu Polski, w przeciwieństwie do sezonu 2023/24.

Kolejnej idiotycznej uwagi na poziomie chłopca pyskującego na trzepaku nie będę już komentować. Szkoda czasu.
Odpowiadam stosując dokładnie taką samą narrację jak Ty - uciążliwe, nie?
Odpowiedz cytując