Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
94978
09.07.2024, 20:06
Markus
napisał(a):
Sprawdź sobie w słowniku, jeśliś ciekaw. Mnie to nie interesuje.
Zaczepka na poziomie chłopca pyskującego na trzepaku.
Dopóki jakikolwiek hiszpański zawodnik czy w ogóle jakikolwiek inny zawodnik
skądkolwiek
będzie w stanie dać Wiśle więcej niż dawał i daje taki Sapała, Uryga, Szot, Łasicki, Młyński, Krzyżanowski itd.,a także zachowywać się bardziej profesjonalnie nie odpuszczając sobie meczów, dopóty ze sportowego punktu widzenia będzie sens i bardziej opłacalne ich sprowadzanie.
Dzięki za potwierdzenie że w sezonie 1986/87 nie zdobyliśmy Pucharu Polski, w przeciwieństwie do sezonu 2023/24.
Kolejnej idiotycznej uwagi na poziomie chłopca pyskującego na trzepaku nie będę już komentować. Szkoda czasu.
Odpowiadam stosując dokładnie taką samą narrację jak Ty - uciążliwe, nie?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor