Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94977
Stary 09.07.2024, 19:55
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Markus, jak jest Kraków po hiszpańsku?
Sprawdź sobie w słowniku, jeśliś ciekaw. Mnie to nie interesuje.

Zaczepka na poziomie chłopca pyskującego na trzepaku.

Dopóki jakikolwiek hiszpański zawodnik czy w ogóle jakikolwiek inny zawodnik skądkolwiek będzie w stanie dać Wiśle więcej niż dawał i daje taki Sapała, Uryga, Szot, Łasicki, Młyński, Krzyżanowski itd.,a także zachowywać się bardziej profesjonalnie nie odpuszczając sobie meczów, dopóty ze sportowego punktu widzenia będzie sens i bardziej opłacalne ich sprowadzanie.

azor napisał(a):Wyświetl post
W sezonie 86/87 na szczeblu centralnym byliśmy 25 drużyną w PL, w 23/24 - 28.

W PP 86/87 odpadliśmy w półfinale ze Ślaskiem (późniejszym zwycięzcą po karnych) po bramce Tarasiewicza w 86 min drugiego meczu, dającej im awans.

Zakładam, że gdybyś był psychofanem Cygana na skale hiszpańskich amigos byłbyś w stanie i to okrzyknąć sukcesem?
Dzięki za potwierdzenie że w sezonie 1986/87 nie zdobyliśmy Pucharu Polski, w przeciwieństwie do sezonu 2023/24.

Kolejnej idiotycznej uwagi na poziomie chłopca pyskującego na trzepaku nie będę już komentować. Szkoda czasu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując