|
I nie pisz, że się czepiam, proszę - ja tylko odpowiedziałem po tym, jak zacząłeś się tu mądrzyć na temat stłuczeń i uszkodzeń nerek.
Jeśli jesteś lekarzem, to bardzo Cię przepraszam. Uzasadnij, dlaczego Duda wróci wcześniej na boisko - ja bym bardoz chciał, żeby tak się stało.
|