|
Ten temat należy zmienić bo polityka transferowa jest czymś planowanym a to co jest aktualnie u nas to burdel na kółkach. Przyszło dwóch gości co zresztą przewidywałem z gorszych zespołów i na ten moment nie są to gracze na pierwszy skład zdaniem trenera. W tym klubie odnoszę takie wrażenie wszystko postawiono na głowie i czekają na to kto klub po nich przejmie, a to jest pewne bo Panowie nie mają kasy na dalsze trwanie na tym poziomie rozrywkowym.
|