|
Bez sprzedaży Krzyżana to się niewiele w kwestii transferów ruszy (pewnie max napastnik i jakiś środkowy z wolnego transferu). Pocieszam się że Włosi jak to Włosi, mają czas. Będą jeszcze przeciągać temat 2 tygodnie żeby się Wisła zgodziła ma jakąkolwiek ofertę.
|