Patryko napisał(a):

Taką pensję to możemy dać pewnie kilku zawodnikom, którzy w zamyśle mieliby ciągnąć grę drużyny (Rodado, Ramirez? jakby się tu zdecydował przyjść, jakiś potencjalny skrzydłowy z liczbami, któremu zmięknie rura pod koniec okienka).
Oczywiście mamy paru wirtuozów, którym trzeba płacić kontrakty właśnie na takim poziomie (Colley, Uryga, Fazlagić, Młyński?), przez co nie ma kasy na dobre kontrakty dla nowych graczy, więc szukamy szczęścia wśród takich Dziedziców, Mikulców i Sukiennickich, którzy zarabiają pewnie maksymalnie połowę tej kwoty.
|
Moim zdaniem tj. bardzo optymistyczne co napisałeś o możliwych paru grajkach z płacą 200 tys euro/rok i tak naprawdę jest kiepsko i absolutnie nas na to nie stać..
Dlatego bezcenne jest te 19,6 tys (na ten moment) sprzedanych biletów na LE, jeszcze bardziej bezcenne będzie przejście tego Lappi (oczywiście kompletnie nie wiem co to za poziom) i dobra sprzedaż Krzyżanowskiego (z Dudą się najpewniej już nie uda).
Dla mnie ta informacja to bzdura jakich wiele w wykonaniu JK.