Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94965
Stary 09.07.2024, 12:56
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
To w jakim celu było niedawno mówione, że Wisła może dać pensje 200 tys eur za sezon dobremu zawodnikowi?
Czy znowu to było malowanie trawy na zielono jak tutaj ma to miejsce często.
Taką pensję to możemy dać pewnie kilku zawodnikom, którzy w zamyśle mieliby ciągnąć grę drużyny (Rodado, Ramirez? jakby się tu zdecydował przyjść, jakiś potencjalny skrzydłowy z liczbami, któremu zmięknie rura pod koniec okienka).
Oczywiście mamy paru wirtuozów, którym trzeba płacić kontrakty właśnie na takim poziomie (Colley, Uryga, Fazlagić, Młyński?), przez co nie ma kasy na dobre kontrakty dla nowych graczy, więc szukamy szczęścia wśród takich Dziedziców, Mikulców i Sukiennickich, którzy zarabiają pewnie maksymalnie połowę tej kwoty.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując