wierność83 napisał(a):

To w jakim celu było niedawno mówione, że Wisła może dać pensje 200 tys eur za sezon dobremu zawodnikowi?
Czy znowu to było malowanie trawy na zielono jak tutaj ma to miejsce często.
|
Taką pensję to możemy dać pewnie kilku zawodnikom, którzy w zamyśle mieliby ciągnąć grę drużyny (Rodado, Ramirez? jakby się tu zdecydował przyjść, jakiś potencjalny skrzydłowy z liczbami, któremu zmięknie rura pod koniec okienka).
Oczywiście mamy paru wirtuozów, którym trzeba płacić kontrakty właśnie na takim poziomie (Colley, Uryga, Fazlagić, Młyński?), przez co nie ma kasy na dobre kontrakty dla nowych graczy, więc szukamy szczęścia wśród takich Dziedziców, Mikulców i Sukiennickich, którzy zarabiają pewnie maksymalnie połowę tej kwoty.