tas de fleia napisał(a):

|
Rodado to, Rodado tamto. Aż dziw, że kiedy dobry moment w Wiśle miał Guerrier, nikomu nie przeszło przez myśl sprowadzenie tu całej jedenastki z Haiti. A bronienie katastrofalnej postawy Wisły tym, że Pogoń, którą pokonaliśmy, wygrała z mistrzem Polski wcześniej jest całkiem kuriozalne. W takim razie za parę dni może się okazać, że jednak na tym Euro to odnieśliśmy gigantyczny sukces - zremisowaliśmy lub minimalnie przegraliśmy z mistrzem Europy.
|
Już mamy sukces bo puknęliśmy Turasów, którzy dzielnie walczyli o półfinał z Holandią.
Plus remis z Francją plus minimalna porażka z Holandią - ja bym nas uplasował co najmniej na 5 miejscu na ME.
A jeśli Francja dziś przegra to nawet na miejscu 3-5..