Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94964
Stary 09.07.2024, 12:46
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Rodado to, Rodado tamto. Aż dziw, że kiedy dobry moment w Wiśle miał Guerrier, nikomu nie przeszło przez myśl sprowadzenie tu całej jedenastki z Haiti. A bronienie katastrofalnej postawy Wisły tym, że Pogoń, którą pokonaliśmy, wygrała z mistrzem Polski wcześniej jest całkiem kuriozalne. W takim razie za parę dni może się okazać, że jednak na tym Euro to odnieśliśmy gigantyczny sukces - zremisowaliśmy lub minimalnie przegraliśmy z mistrzem Europy.
Już mamy sukces bo puknęliśmy Turasów, którzy dzielnie walczyli o półfinał z Holandią.
Plus remis z Francją plus minimalna porażka z Holandią - ja bym nas uplasował co najmniej na 5 miejscu na ME.
A jeśli Francja dziś przegra to nawet na miejscu 3-5..
Odpowiedz cytując