|
Na tle 1 Ligowych rywali jesteśmy do tyłu z transferami. Ale też trzeba uczciwie przyznać, że większość tych transferów delikatnie mówiąc nie jest godna pozazdroszczenia. Niekoniecznie więc tutaj ma miejsce opieszałość i nieudolność, ale obserwujemy raczej smutne realia biednego klubu 1 Ligowego, który nie jest pierwszym wyborem dla tych lepszych piłkarzy. Będąc wybrednym trzeba czekać na desperacje zawodników bliżej końca okna transferowego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|