Duda kontuzja, Polaka raczej nie będzie, bo Wisły nie stać, Alfaro jak mówił Karcz wczoraj kilka tygodni przerwy jeszcze.. generalnie jest w pytę

Do tego Basha na kierownicy, z zerowym doświadczeniem i który nie miał chwili na przygotowanie okienka. Nie wiem co oni tam robią w klubie, ale wygląda na jeden wielki tymczas.