Karherop napisał(a):

To świadczy o randze rozgrywek i powadze druzyn biorących w niej udział. Co roku go olewalismy i jakoś nikt nie płakał nad tym dłużej niż 2 dni.
Za zdobycie PP masz 4 mln zł.
Za 18 miejsce w esa 10 mln. Za jej wygranie 33.
Dziękuję.
|
O i nikt jeszcze tego tematu nie poruszał.Ciekawe że w kalkulacjach Zaskroniec i przydupasy zakładają wysokie przychody ze zdobycia PP i związaną z tym grę w eliminacja europejskich pucharów,wliczając do tego frekwencje czy wpływy od sponsorów a w kontrze stawiają ostatnie miejsce w ekstraklasie po awansie i rozegranym sezonie tak jakby nie można było powalczyć o wyższe miejsce.