Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23991
Stary 09.07.2024, 08:25
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Piszę to w kontekście kierunku wybiegani dryblasi z doświadczeniem w pierwszych ligach.
Czyli bredzisz. Jak zwykle.

Jakbyś chłopie się teraz nie gimnastykował 24 letni Bułgar z doświadczeniem w wyższych klasach rozgrywkowych to nie jest młody Polak. A już na pewno nie z pierwszej ligi polskiej. Podobnie jak Grek z ich Ekstraklasy.

Wygląda raczej że na razie stawiamy przede wszystkim na zawodników już w miarę ogranych i doświadczonych, gdzie narodowość nie ma wielkiego znaczenia. Czyli tak jak powinno być jeżeli celem jest awans. Nawet ten Sukiennicki to nie jest jakiś pseudotalent kopiący się po czole w drugiej/trzeciej lidze tylko chłopak który wywalczył awans na boisku, w barażach.

Jak na razie polityka transferowa ma więc sens. A czy transfery wypalą to już jak zwykle loteria.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.07.2024 o godz. 08:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując