Witalis napisał(a):

|
Piszę to w kontekście kierunku wybiegani dryblasi z doświadczeniem w pierwszych ligach.
|
Czyli bredzisz. Jak zwykle.
Jakbyś chłopie się teraz nie gimnastykował 24 letni Bułgar z doświadczeniem w wyższych klasach rozgrywkowych to nie jest młody Polak. A już na pewno nie z pierwszej ligi polskiej. Podobnie jak Grek z ich Ekstraklasy.
Wygląda raczej że na razie stawiamy przede wszystkim na zawodników już w miarę ogranych i doświadczonych, gdzie narodowość nie ma wielkiego znaczenia. Czyli tak jak powinno być jeżeli celem jest awans. Nawet ten Sukiennicki to nie jest jakiś pseudotalent kopiący się po czole w drugiej/trzeciej lidze tylko chłopak który wywalczył awans na boisku, w barażach.
Jak na razie polityka transferowa ma więc sens. A czy transfery wypalą to już jak zwykle loteria.