Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94952
Stary 09.07.2024, 07:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wątpliwości rozwiewa puchar stojący w klubowej gablocie. To nie jest prawda? Ktoś inny go zdobył i był w tych rozgrywkach lepszy od Wisły?

Inna polska drużyna sprawdziła się tam ostatnio bardziej i była bardziej na topie?
To świadczy o randze rozgrywek i powadze druzyn biorących w niej udział. Co roku go olewalismy i jakoś nikt nie płakał nad tym dłużej niż 2 dni.

Za zdobycie PP masz 4 mln zł.

Za 18 miejsce w esa 10 mln. Za jej wygranie 33.

Dziękuję.
Odpowiedz cytując