Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline
#
94952
09.07.2024, 07:59
Markus
napisał(a):
Wątpliwości rozwiewa puchar stojący w klubowej gablocie. To nie jest prawda? Ktoś inny go zdobył i był w tych rozgrywkach lepszy od Wisły?
Inna polska drużyna sprawdziła się tam ostatnio bardziej i była bardziej na topie?
To świadczy o randze rozgrywek i powadze druzyn biorących w niej udział. Co roku go olewalismy i jakoś nikt nie płakał nad tym dłużej niż 2 dni.
Za zdobycie PP masz 4 mln zł.
Za 18 miejsce w esa 10 mln. Za jej wygranie 33.
Dziękuję.
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop