Cytat:
|
Zawsze lepiej pobiadolić na zapas. Potrzebny jest napastnik, lepiej wyższy niż konus. Jeżeli nie krzyknie za dużo to brać, bardziej do mnie przemawia niż Zwoliński, bo jak przyjdzie to będzie się chciał pokazać, a to już dużo.
|
Czym się różni biadolenie na zapas od twojego ślepego udawania, że wszystko jest dobrze a będzie jeszcze lepiej i że każdy kopacz się sprawdzi? (no może oprócz wstrętnych Polaków)
Dam małą wskazówkę. Twoje ślepe pieprzenie się nie pokrywa ze stanem faktycznym, bo mało, który kopacz się w Wiśle sprawdza, a rzekome biadolenie się pokrywa, bo wielu się nie sprawdza. Także temu biadoleniu bliżej do "fachowej" oceny i przewidywania niż temu twojemu kłamaniu, że jest zajebiście.
PS po bredniach na temat grubego Omraniego i po tym jaki to niewypał się okazał, to razem z markusem powinniście zamknąć mordy i się nie ośmieszać dalej. No ale do tego trzeba mieć choć krzte honoru.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.