Drozd napisał(a):

|
W lidze dawali dupy od początku przez cały sezon nie wygrali kilka razy z rzędu. Nagle wygrywają puchar i wszyscy mówią tylko o jednym.
|
mówią, a jednak w lidze robią to samo co wcześniej i oprócz pucharu, co jest bardziej prawdopodobne? to że tak po prostu było cały czas, czy że akurat Sobczak zaważył na całym sezonie?
to sobek, nie będę go szczególnie bronił (nawet jeśli to prawda że powiedział kilka cierpkich słów Jarosławowi na temat zaangażowania Hiszpanów) bo wiosną bywał po prostu mega słaby
Cytat:
|
Dodaj sobie 2 punkty i kończymy na 7 miejscu.
|
i co wynika z tego osiągnięcia?
Cytat:
|
Ale wtedy przed Lechią, Katowicami w zespole jest całkiem inny duch, jest wiara. Jeżeli tego nie rozumiesz to nie ma o czym dyskutować. Piłka nożna to sport zespołowy wystarczy jeden leser żeby cała drużyna była słaba, a co dopiero jak kilku ma wywalone.
|
oni w tamtym momencie sezonu dostali kilka czerwonych kartek z meczu na mecz, to wynikało z braku wiary i złamania ducha po pucharze, czy z przemotywowania i złego zarządzania emocjami?
Cytat:
|
Teraz jest nowy sezon i kluczem do sukcesu będzie zespołowość i odpowiedzialność. Nie bez powodu Sobczaka już nie ma, a Moskal za nim nie tęskni mimo, że ma jednego napastnika.
|
Moskal ostatnio nie powiedział półgębkiem, ze odejścia nie były z nim konsultowane? pytam serio bez ironii, bo coś mi mignęło