Drozd napisał(a):

Dlaczego nie gra? Co ma jedno z drugim wspólnego? Zwyczajnie jaro ma limity, ale wartość jego firmy jest całkiem spora wbrew kolportoweanej tutaj defetystycznej propagandzie.
Co do drugiej infantylnej części twojego wpisu powiem tyle.
Znajdź mi post w którym Drozd:
"otwarcie mówi że nienawidzi Polski i Polaków..."
i przestań pitolić o honorze bo mi się ze śmiechu zajady robią.
|
Jak jedno z drugim nie ma nic wspólnego to jego firma może być wyceniana i na kilka miliardów i tak chuja to zmienia w kontekście jego dziadowania z Wisłą.
A tego posta to sam sobie poszukaj jak nie pamiętasz mentalny 10 letni smarku.