Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94936
Stary 08.07.2024, 18:28
Ta drużyna nie poradziła sobie fizycznie z PP i 1 Ligą w zeszłym sezonie. Dlatego polegliśmy spektakularnie w końcówce sezonu. Zawodnicy chcieli ale zwyczajnie nie dawali rady. Byli wolni, spóźnieni, przez to łapali kartki, które zawalały nam mecze. Tabela była bardzo płaska więc pare punktów różnicy i byłoby to miejsce 4, nie 10.

Faktem jest oczywiście, że ta drużyna potrzebuje czegoś więcej niż tylko szybcy i dobrzy technicznie Hiszpanie, żeby punktować lepiej w lidze. Ale jasne jest też, że zaciąg Hiszpański gwarantuje pewne parametry, których próżno szukać u rodzimych zawodników i to wg mnie jest jeden z kierunków transferowych, którego głupotą byłoby się nie trzymać. Po prostu statystycznie zaciąg Hiszpański (i Portugalski) sprawdza się w naszych ligach najlepiej (długo nic i dopiero Czesi, Słowacy, Serbowie). Pewnie dlatego, że oferują coś czego naszym piłkarzom zazwyczaj brakuje.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując