Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94934
Stary 08.07.2024, 18:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Winny 10 miejsca w największym stopniu jest Sobczak. Gdyby nie jego odpał w Sosnowcu wszystko mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej. Ten karny strzelony Panu Bogu w okno zniszczył morale drużyny. Zmarnował cały potencjał wiary, wynikający ze zdobycia PP. Praktycznie dopiero na dwa mecze do końca straciliśmy szanse na 3 miejsce. Więc te płacze i podkreślanie "najgorszego w historii 10 miejsca" tak jakbyśmy ledwo uratowali się przed spadkiem, a jednocześnie opowiadanie, że wygranie PP to oczywiście sukces, ale... jest śmieszne. Ta 6 Pogoń w półfinale wygrała z mistrzem Polski.

Zeszły sezon pokazał jedno, że można mieć zespół z potencjałem i grać dużo poniżej tego potencjału. To jest najważniejsza sprawa do zmiany już od bardzo dawna.
rozczula mnie że co jakiś czas piszesz jak to piłkarze mają zapierdalać, dostawać kasę tylko za wyniki i mieć kontakty powiązane z golami, jak nie to być bici po gębach, ciągani po rezerwach i wyrzuceni, a teraz narzekasz jak to jeden zmarnowany karny nieodwracalnie złamał psychicznie typów, którzy kilka dni wcześniej osiągnęli największy sukces w karierze
Odpowiedz cytując