Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94933
Stary 08.07.2024, 18:13
Winny 10 miejsca w największym stopniu jest Sobczak. Gdyby nie jego odpał w Sosnowcu wszystko mogłoby się potoczyć zupełnie inaczej. Ten karny strzelony Panu Bogu w okno zniszczył morale drużyny. Zmarnował cały potencjał wiary, wynikający ze zdobycia PP. Praktycznie dopiero na dwa mecze do końca straciliśmy szanse na 3 miejsce. Więc te płacze i podkreślanie "najgorszego w historii 10 miejsca" tak jakbyśmy ledwo uratowali się przed spadkiem, a jednocześnie opowiadanie, że wygranie PP to oczywiście sukces, ale... jest śmieszne. Ta 6 Pogoń w półfinale wygrała z mistrzem Polski.

Zeszły sezon pokazał jedno, że można mieć zespół z potencjałem i grać dużo poniżej tego potencjału. To jest najważniejsza sprawa do zmiany już od bardzo dawna.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując