Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23984
Stary 08.07.2024, 17:55
Zawsze lepiej pobiadolić na zapas. Potrzebny jest napastnik, lepiej wyższy niż konus. Jeżeli nie krzyknie za dużo to brać, bardziej do mnie przemawia niż Zwoliński, bo jak przyjdzie to będzie się chciał pokazać, a to już dużo.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując