Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94930
Stary 08.07.2024, 15:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
To zmienia to, co napisałem?
Ci Hiszpanie strzelali czasami bramki, ale kiedy stanęła naprzeciwko dobrze ustawiona drużyna biegali jak stado kurczaków z uciętymi łbami.
Bez pomysłu i bez siły przebicia.
Nie zmieniają tego mecze w PP gdzie drużyny ekstraklasowe grały otwartą piłkę nie stawiając naprzeciwko nam autobusu.
Ale to truizm - wszyscy już to widzą tylko ty upierasz się, że hiszpański zaciąg był lekiem na całe zło.
Nie był.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Ci "drobni", rzekomo "nakrywani czapkami" Hiszpanie z przodu byli w minionym sezonie przez długi czas najskuteczniejszą i strzelającą najwięcej bramek ofensywą w lidze.
Masz rację - przez jakiś czas byli.
Najlepszy dowód, że zanotowali przy Rude fantastyczną serię porażek i nie potrafili dwa razy z rzędu wygrać meczu.

Cytat:
W którym miejscu dokonywałem rozróżnienia między Hiszpanami a Polakami?
Markus napisał(a):Wyświetl post
No właśnie nigdzie.
Dziękuję.
Wystarczy.
Pisałem o piłkarzach Wisły i co w drużynie nie funkcjonowało.
Wybacz, że nie zastrzegłem sobie wcześnie: "Pisząc o tym, co było złe, nie mam zamiaru krytykować Hiszpanów."
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując