Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23976
Stary 08.07.2024, 11:28
Czy analityk czasem nie był przeciwnikiem budowy drużyny z młodych wybieganych I-ligowców-Polaków? Bo ja kojarzę szyderstwa z użytkowników, którzy rzekomo domagali się "młodych zdolnych Polaków" albo wydatków, na które nas nie stać (wagon Hiszpanów miał być bardziej realistyczny i adekwatny).
Odpowiedz cytując